RSL Dugalj készlet Köztes dugó Kapcsolási teljesítmény (max.) 1000 W Max. hatótáv (szabad területen) 30 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vezeték nélküli csatlakozóaljzat távirányítóval3 db távirányítható csatlakozóaljzat és távirányítóKompatibilis a többi Sygonix RSL 433 MHz-es adóvalMax. kimeneti teljesítmény: 1000 WJellemzők: LED mutatja az üzem- é...
Termékazonosító: 900016
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
3 db távirányítható csatlakozóaljzat és távirányító
Kompatibilis a többi Sygonix RSL 433 MHz-es adóval
Max. kimeneti teljesítmény: 1000 W
Jellemzők:
LED mutatja az üzem- és csatlakozási állapotot
Megnövelt érintésvédelem
Túláram- és túlfeszültség elleni védelem
Frekvencia: 433,92 MHz
Kompatibilis a következő Sygonix RSL 433 MHz-es adókkal: 1761736, 1761748, 1761740, 1761732, 1761735, 1761752, 1761744
Távirányító: max. 12 csatorna vezérlése
LED-es adó lámpa a táviránytón
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): vezeték nélküli · Alkalmazási terület: Beltér · Bázisállomás (Smart Home): Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez · Csatornák: 12 · Frekvencia: 433 MHz · Kapcsolási teljesítmény (max.): 1000 W · Max. hatótáv (szabad területen): 30 m · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Köztes dugó · Szín: Fehér · Termék típus: Dugalj készlet · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
3 db vezeték nélküli csatlakozóaljzat,Távirányító,CR2032 elem,Használati útmutató.
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | RSL |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 1000 W |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 12 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 30 m |
| Kivitel | Köztes dugó |
| Szín | Fehér |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Dugalj készlet |
| Termékazonosító | 900016 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 2266217 |
| Súly | 521 g |
| Vonalkód | 4064161075129 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.