Sygonix TY1721 USB-s töltőkészülék
Gyártó: Sygonix
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sygonix TY1721 USB-s töltőkészülék 18 W #####3x USB-A,Védőérintkezős dugalj Quick Charge 3.0 Fehér Beltér USB töltő adapter forgatható 2 x USB, 1 x QC180 °-kal elforgathatóUSB port...
Termékazonosító: 905286
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
Sygonix
TY1721
USB-s töltőkészülék
18 W
#####3x USB-A,Védőérintkezős dugalj
Quick Charge 3.0
Fehér
Beltér
USB töltő adapter forgatható 2 x USB, 1 x QC
180 °-kal elforgatható
USB port Quick Charge 3.0-hoz, max. 18 W teljesítmény
2x USB port max. 12W töltéshez
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Kék LED-es kijelző. · Szín: fehér · 3x USB kimenet.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmas: Universal · Alkalmazási terület: Beltér · Bemenetek: Védőérintkezős dugó · Kimenetek: #####3x USB-A,Védőérintkezős dugalj · Kimenetek száma: 3 x · Méret, hossz: 124 mm · Méret, magasság: 79 mm · Méret, szélesség: 54 mm · Szín: Fehér · Teljesítmény: 18 W · Töltési technológia: Quick Charge 3.0
| Méret | (H x Sz x Ma) 124 x 54 x 79 mm |
|---|---|
| Gyártói szám | TY1721 |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 79 mm |
| Hossz | 124 mm |
| Szélesség | 54 mm |
| Jellemzők | USB-vel |
| Csatlakozási teljesítmény | 3680 W |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Termék típus | USB-s töltőkészülék |
| Termékazonosító | 905286 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 2256497 |
| Súly | 226 g |
| Vonalkód | 4064161039749 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.