Vezeték nélküli, programozható helyiség termosztát 5...35 °C, Sygonix
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Sygonix SY-4500820 Vezeték nélküli helyiség termosztát Süllyeszett Heti program 1 dbFűtési termosztát WiFi-vel és érzékelővelTávirányító mobilalkalmazáson keresztülBelső és külső érzé...
Termékazonosító: 898701
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
Sygonix
SY-4500820
Vezeték nélküli helyiség termosztát
Süllyeszett
Heti program
1 db
Fűtési termosztát WiFi-vel és érzékelővel
Távirányító mobilalkalmazáson keresztül
Belső és külső érzékelővel
Heti programozás
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Távollét funkció
Biztonsági zár jogosulatlan használat ellen
Az adatok mentésre kerülnek, amikor a készülék kikapcsol
A kültéri érzékelő hőmérséklet-lekérdezése
Telepítés: Falra szerelhető
LCD háttérvilágítás: fehér
Kijelző formátuma: 63,8 x 51,6 mm
Támogatja az Amazon Alexát és a Google Home-ot
Alkalmazás: Okos élet - Okos életmód
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Alkalmas: Fűtőkészülék,Padlófűtés · Felhő kapcsolat (SmartHome): Alexa,Google Home,Tuya · Kapcsolási ciklus: Heti program · Kijelző: Igen · Max. hőmérsékletbeállítás: 35 °C · Min. hőmérsékletbeállítás: 5 °C · Méret, hossz: 40 mm · Méret, magasság: 86 mm · Méret, szélesség: 86 mm · Működési mód (mechanikus/elektronikus): Elektronikus · Szerelési mód: Süllyeszett · Szín: Fehér · Súly: 170 g · További műszaki adatok: WLAN szabvány: 2.4 G 802.11 b/g/n · Frekvencia tartomány: 2,412 – 2,472 GHz · WiFi hatótáv: max. 70 m. · Érzékelő kábelhossz: 2,5 m · Kijelzési pontosság: 0,5º · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Package contents:
WiFi termosztát,2 db csavar,Külső érzékelő,Használati útmutató
| Működési mód | Elektronikus |
|---|---|
| Kapcsolási ciklus | Heti program |
| Max. hőmérsékletbeállítás | 35 °C |
| Hőmérsékletbeállítás | 5 ... 35 °C |
| Kijelző | Igen |
| Kivitel | Süllyeszett |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 86 mm |
| Magasság | 86 mm |
| Hossz | 40 mm |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Tuya |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Méret | (H x Sz x Ma) 40 x 86 x 86 mm |
| Alkalmas | Fűtőkészülék |
| Alkalmas | Padlófűtés |
| Min. hőmérsékletbeállítás | 5 °C |
| Súly | 170 g |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Vezeték nélküli helyiség termosztát |
| Termékazonosító | 898701 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 2250410 |
| Súly | 260 g |
| Vonalkód | 4064161041025 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.