Wifis dugalj, beltéri, 3680 W, Sygonix SY-4416212
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Sygonix SY-4416212 Dugalj Wi-Fi Beltér 3680 WSygonix SY-RS-200 intelligens aljzat WLAN-on / 3G / 4G-n keresztülMűködés okostelefonon keresztül WLAN / 3G / 4G segítségévelIdőzítő és visszaszámlálóKis méretének köszönhetően...
Termékazonosító: 885295
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 090 Ft/db)
8 090 Ft
Sygonix SY-RS-200 intelligens aljzat WLAN-on / 3G / 4G-n keresztül
Működés okostelefonon keresztül WLAN / 3G / 4G segítségével
Időzítő és visszaszámláló
Kis méretének köszönhetően helytakarékos
Be-/kikapcsoló
Ezzel az intelligens WiFi-aljzattal távolról vezérelheti eszközeit egy egyszerű alkalmazással mobiltelefonján vagy táblagépén. Az időzítő beállításával könnyedén, automatikusan és intelligensen be- és kikapcsolhatja háztartási készülékeit. Kényelmes visszaszámlálójával ez az aljzat automatikusan kikapcsolja az eszközöket, hogy pénzt és áramot takarítson meg. Ezzel az apró okos csatlakozóaljzattal nagyon közel helyezheti háztartási készülékét a falhoz, és helyet takaríthat meg.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
AC névleges feszültség: 100 V – 240 V 50–60 Hz
Névleges teljesítmény: 3680 W, 16 A
WiFi típusa: WiFi 2,4 GHz
Frekvencia tartomány: 2412-2472 MHz
Átviteli teljesítmény: 20 dBm
750°C hőálló
Gyermekvédelemmel
Kompatibilis az Amazon Alexa, Google Home programmal
Kompatibilis iOS, Android rendszerrel
Alkalmazás: Sygonix
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Adatátvitel (Smart Home): vezeték nélküli · Alkalmazási terület: Beltér · Bázisállomás (Smart Home): #####Nicht Erforderlich · Felhő kapcsolat (SmartHome): Alexa,Google Home,Tuya · Frekvencia: 2.4 GHz · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3680 W · Méret, magasság: 54 mm · Méret, mélység: 78 mm · Méret, szélesség: 54 mm · Range of use (smart home): Világítás,Fűtés · Rádiójel szabvány (Smart Home): Wi-Fi · Szerelési mód: Köztes dugó · Védelmi osztály: I · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Package contents:
1x WLAN intelligens csatlakozó
1 db használati útmutató
| Kivitel | Köztes dugó |
|---|---|
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3680 W |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Tuya |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Frekvencia | 2.4 GHz |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Wi-Fi |
| Szélesség | 54 mm |
| Magasság | 54 mm |
| Mélység | 78 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 54 x 54 x 78 mm |
| Bázisállomás | Nem szükséges |
| Védelmi osztály | I |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Dugalj |
| Termékazonosító | 885295 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 2208106 |
| Súly | 123 g |
| Vonalkód | 4064161016979 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.