RSL Távirányító Max. hatótáv (szabad területen) 70 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli távirányítóMűszaki adatok: Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 16 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli távirányító · Max. hatótáv (szabad t...
Termékazonosító: 731703
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 16 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli távirányító · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 105 mm · Méret, mélység: 22 mm · Méret, szélesség: 45 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 12 V/DC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli távirányító,1 db 12 V/23 A elem,Használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 16 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 45 x 105 x 22 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Távirányító |
| Termékazonosító | 731703 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761749 |
| Súly | 121 g |
| Vonalkód | 4053199570188 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.