Fali vezeték nélküli RSL kapcsoló, max. 70 m, Sygonix SY-3523494
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Fali vezeték nélküli RSL kapcsoló, max. 70 m, Sygonix SY-3523494Fali vezeték nélküli RSL kapcsoló, max. 70 m, Sygonix SY-3523494Csatornánként max. 10 vevő vezérelhetőMax. 70 méter hatótávolság szabad rálátásnálRSL rádiójel vez...
Termékazonosító: 882272
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 790 Ft/db)
4 790 Ft
Fali vezeték nélküli RSL kapcsoló, max. 70 m, Sygonix SY-3523494
Csatornánként max. 10 vevő vezérelhetőMax. 70 méter hatótávolság szabad rálátásnál
RSL rádiójel vezérlésű fali adó, rádiójel vezérlésű kapcsoló rendszerhez
Ez a fali adó az RSL rádiójel vezérlésű kapcsolási rendszer távirányítója. Csatornánként egymástól függetlenül 10 vevőt képes kapcsolni, dimmelni. A szerelése egyszerűen a meglévő süllyesztett kapcsolódobozba történik, vagy a vezeték nélküli fali adó felragasztható.
Műszaki adatok:
2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Adatátvitel (Smart Home): vezeték nélküli · Alkalmazási terület: Beltér · Bázisállomás (Smart Home): Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez · Csatornák: 1 · Felhasználási terület (Smart Home): Világítás · Felhő kapcsolat (SmartHome): Alexa,Google Home · Frekvencia: 433 MHz · Jel folyásirány (dugó A, dugó B-re): unidirekcionális · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 80 mm · Méret, mélység: 19 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): Gyártóspecifikus · Smart Home adatátvitel: vezeték nélküli · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Falra szerelhető · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 12 V/DC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli fali kapcsoló, 1 csatornás,1 db 12 V/23 A elem,Használati útmutató
Figyelem:
Az RSLvezeték nélküli kapcsolórendszer minden eleme egymással kompatibilis, így jól illeszkednek be az Ön házának automatizálásába.
(Adó- Távirányító)
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Falra szerelhető |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 19 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 80 x 19 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Fali nyomógomb |
| Termékazonosító | 882272 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761747 |
| Súly | 122 g |
| Vonalkód | 4053199570164 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.