RSL Fali nyomógomb Falra szerelhető Max. hatótáv (szabad területen) 70 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli fali kapcsoló, 2 csatornásMűszaki adatok: Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 2 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli fali nyomógomb · Max....
Termékazonosító: 726442
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 890 Ft/db)
5 890 Ft
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 2 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli fali nyomógomb · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 80 mm · Méret, mélység: 19 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Falra szerelhető · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 12 V/DC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli fali kapcsoló, 2 csatornás,1 db 12 V/23 A elem,Használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 2 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Falra szerelhető |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 19 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 80 x 19 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Fali nyomógomb |
| Termékazonosító | 726442 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761744 |
| Súly | 132 g |
| Vonalkód | 4053199570133 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.