Kapcsoló mögé építhető vezeték nélküli vevő 2000 W 70 m RSL, Sygonix SY-3523486
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kapcsoló mögé építhető vezeték nélküli vevő 2000 W 70 m RSL, Sygonix SY-3523486Kapcsoló mögé építhető vezeték nélküli vevő 2000 W 70 m RSL, Sygonix SY-3523486Max. 70 m hatótáv szabad területenFali vevő, RSL rádiójel vezérlésű kapc...
Termékazonosító: 731700
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
Kapcsoló mögé építhető vezeték nélküli vevő 2000 W 70 m RSL, Sygonix SY-3523486
Max. 70 m hatótáv szabad területenFali vevő, RSL rádiójel vezérlésű kapcsolási rendszer kapcsoló bemenettel
Ideális egy meglévő kapcsoló rendszer mögé való beépítésre. Csatlakoztassa a meglévő kapcsolót a kapcsoló bemenetekhez és kösse össze a rádiójel vezérlésű vevő csatlakozóit a kapcsolandó tárggyal. A rádiójel vezérlésű vevővel a beépíthető kapcsolót nemcsak a meglévő kapcsoló rendszer kapcsolója működtetheti közvetlenül, hanem további rádiójel vezérlésű fali nyomógombok vagy az RSL rendszer egyéb távirányítói is. Falba süllyeszthető kivitel.
Műszaki adatok:
2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Adatátvitel (Smart Home): vezeték nélküli · Bázisállomás (Smart Home): Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez · Csatornák: 1 · Felhasználási terület (Smart Home): Világítás · Felhő kapcsolat (SmartHome): Alexa,Google Home · Frekvencia: 433 MHz · Jel folyásirány (dugó A, dugó B-re): unidirekcionális · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2000 W · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 49 mm · Méret, mélység: 25 mm · Méret, szélesség: 49 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): Gyártóspecifikus · Smart Home adatátvitel: vezeték nélküli · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Süllyeszett · Súly: 40 g · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli beépíthető kapcsoló,használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2000 W |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Süllyeszett |
| Szélesség | 49 mm |
| Magasság | 49 mm |
| Mélység | 25 mm |
| Súly | 40 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 49 x 49 x 25 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Kapcsoló |
| Termékazonosító | 731700 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761743 |
| Súly | 86 g |
| Vonalkód | 4053199570126 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.