RSL Kapcsoló Süllyeszett Kapcsolási teljesítmény (max.) 3500 W Max. hatótáv (szabad területen) 70 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli mini beépíthető kapcsoló70 m-es hatótávolság szabad rálátásnálA rádiójel vezérlésű beépthető kapcsolóval egy hozzá csatlakoztatott fogyasztót lehet egy megfelelő RSL rendszerű rádiójel vezérlésű táviránytóval be- i...
Termékazonosító: 726439
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
70 m-es hatótávolság szabad rálátásnál
A rádiójel vezérlésű beépthető kapcsolóval egy hozzá csatlakoztatott fogyasztót lehet egy megfelelő RSL rendszerű rádiójel vezérlésű táviránytóval be- ill. kikapcsolni. A rádiójel vezérlésű beépíthető kapcsoló csak 230 V/AC, 50 Hz hálózati feszültségről működtethető. Max. 3500 W (ohmos terhelés) ill. 600 W (induktív terhelés) csatlakoztatható.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Csatornák: 1 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli kapcsoló · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3500 W · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 41 mm · Méret, mélység: 18 mm · Méret, szélesség: 41 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Süllyeszett · Súly: 32 g · További műszaki adatok: Kapcsolási teljesítmény: 600 W (induktív terhelés), 3500 W (ohmos terhelés) · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli mini beépíthető kapcsoló,Használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3500 W |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Süllyeszett |
| Szélesség | 41 mm |
| Magasság | 41 mm |
| Mélység | 18 mm |
| Súly | 32 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 41 x 41 x 18 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Kapcsoló |
| Termékazonosító | 726439 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761737 |
| Súly | 106 g |
| Vonalkód | 4053199570065 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.