RSL Dimmer készlet Köztes dugó Kapcsolási teljesítmény (max.) 300 W Max. hatótáv (szabad területen) 70 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli dugalj dimmer készlet70 m-es hatótávolság szabad rálátásnálBeépített túlterhelés elleni védelemGyermekvédelemmelEz a készlet egy rádiójel vezérlésű dimmelhető dugaszoló aljzatból és egy 16 csatornás távirán...
Termékazonosító: 731698
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
70 m-es hatótávolság szabad rálátásnál
Beépített túlterhelés elleni védelem
Gyermekvédelemmel
Ez a készlet egy rádiójel vezérlésű dimmelhető dugaszoló aljzatból és egy 16 csatornás távirányítóból áll. Ezáltal kényelmesen dimmelheti a dugaszoló aljzat útján a fogyasztókat.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 16 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli dimmer készlet · Kapcsolási teljesítmény (max.): 300 W · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Köztes dugó · További műszaki adatok: Dimmelési teljesítmény: 40 - 300 W · Üzemi feszültség: 12 V/DC,230 V/AC
Szállítás tartalma:
1 db vezeték nélküli dugalj dimmer,1 db távirányító,1 db elem,Használati útmutató
Figyelem:
Az RSL rádiójel vezérlésű kapcsolórendszer minden eleme egymással kompatibilis, így jól illeszkednek be az Ön házának automatizálásába.
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 300 W |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 16 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Köztes dugó |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Dimmer készlet |
| Termékazonosító | 731698 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761736 |
| Súly | 336 g |
| Vonalkód | 4053199570058 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.