RSL Távirányító Max. hatótáv (szabad területen) 30 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL mini vezeték nélküli távirányítóCsatornánként 10 vevő betanítható rá30 m-es hatótávolság (szabad rálátásnál)Hozzávaló távirányító az RSL rádiójel vezérlésű kapcsolórendszerhezEzzel a távirányítóval az RSL kapcsolási rendsz...
Termékazonosító: 731695
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
Csatornánként 10 vevő betanítható rá
30 m-es hatótávolság (szabad rálátásnál)
Hozzávaló távirányító az RSL rádiójel vezérlésű kapcsolórendszerhez
Ezzel a távirányítóval az RSL kapcsolási rendszer összes vevőkészüléke vezérelhető. A távirányító csatornánként max. 10 vevőt képes kapcsolni, vagy dimmelni max. 30 m-es hatótávolságon belül.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 1 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli távirányító · Max. hatótáv (szabad területen): 30 m · Méret, magasság: 45 mm · Méret, mélység: 14 mm · Méret, szélesség: 30 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Súly: 11 g · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 3 V/DC
Szállítás tartalma:
RSL mini vezeték nélküli távirányító,használati útmutató
Figyelem:
Az RSL rádiójel vezérlésű kapcsolórendszer minden eleme egymással kompatibilis, így jól illeszkednek be az Ön házának automatizálásába.
(Adó- Távirányító)
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 3 V/DC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 30 m |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Mélység | 14 mm |
| Súly | 11 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 30 x 45 x 14 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Távirányító |
| Termékazonosító | 731695 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761732 |
| Súly | 59 g |
| Vonalkód | 4053199570010 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.