Napelemes álkamera villogó LED-del, Sygonix SY-3420674
Gyártó: Sygonix
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Álkamera napelemmelVilágító LED-delNincs szükség bekötésreIdőjárásállóTartsa távol a hívatlan vendégeketEzzel a valósághű álkamerával a potenciális betörőket elriaszthatja. A piros LED figyelmeztetően felvillan és e...
Termékazonosító: 796419
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 490 Ft/db)
6 490 Ft
Világító LED-del
Nincs szükség bekötésre
Időjárásálló
Tartsa távol a hívatlan vendégeket
Ezzel a valósághű álkamerával a potenciális betörőket elriaszthatja. A piros LED figyelmeztetően felvillan és ezzel jelzi a betörőnek a kamera készenlétét.
Mindenütt használható
A ház idegen testek és fröccsenő víz ellen védett (IP44) és ezért kül- és beltéren is gond nélkül használható.
Beépített napelemes modul
A LED-eket a beépített napelem és 2 db mikroakku (nem szállítjuk vele) táplálja.
Jellemzők:
Villogó LED-del · Napelem modul · Bel- és kültéren használható.
Műszaki adatok:
Méret, magasság: 165 mm · Méret, mélység: 175 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Súly: 285 g · Termék típus: Álkamera · Távfelügyeleti kamera jellemzők: Napelem modullal,Villogó LED-del
Szállítás tartalma:
Álkamera napelemmel,3 db csavar,3 db tipli,Használati útmutató
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 165 x 175 mm |
|---|---|
| Mélység | 175 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Védelmi típus | IP44 |
| Jellemzők | Napelem modullal |
| Jellemzők | Villogó LED-del |
| Fényszín | Piros |
| Villanófrekvencia | 5 mp |
| Alkalmazási terület | Kültér |
| Súly | 285 g |
| Termék típus | Álkamera |
| Termékazonosító | 796419 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1710337 |
| Súly | 415 g |
| Vonalkód | 4053199554812 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.