Digitális konnektoros időkapcsoló óra, heti program, időzítő, véletlen kapcsolás, Sygonix Tm2 1625525
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Digitális heti időkapcsoló óra, Sygonix Tm2Max. 16 kapcsolási idő napontaVéletlen kapcsolás- és visszaszámláló funkcióGyermekvédelemPéldául a karácsonyi-, akvárium világítás, stb. programozott be- és kikapcsolásához...
Termékazonosító: 582942
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 190 Ft/db)
7 190 Ft
Max. 16 kapcsolási idő naponta
Véletlen kapcsolás- és visszaszámláló funkció
Gyermekvédelem
Például a karácsonyi-, akvárium világítás, stb. programozott be- és kikapcsolásához
A nagy kijelző lehetővé teszi a különböző rugalmas és percre pontos beállítások és kapcsolóprogramok megjelenítését. Az időkapcsoló óra megbízható gyermekvédelemmel rendelkezik.
Betörők elriasztása
A heti időkapcsoló óra véletlen kapcsolás funkcióval is rendelkezik, amely ha például szabadságon vagyunk, a legkülönbözőbb időpontokban kapcsolja be illetve ki a világítást. Egy nap max. 16-szor lehet be- illetve kikapcsolni.
Jellemzők:
Max. 16 kapcsolási idő állítható be naponta · Véletlen kapcsolás funkció · Gyermekvédelem · Nagyméretű kijelző · Áttekinthető megjelenítés
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Időkapcsoló óra típus: Digitális · Kapcsolási ciklus: Heti program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3680 W · Kapcsolóprogramok száma: 16 · Kapcsolóóra jellemzők: Időzítő funkció,START/STOPP funkció,Véletlen kapcsolás funkció · Legrövidebb kapcsolási idő: 1 perc · Max. kapcsolási áram: 16 A · Méret, magasság: 145 mm · Méret, mélység: 73 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Nyári-/Téli időátállás: analóg · Szín: Fehér · Termék típus: Dugalj időkapcsoló óra · További műszaki adatok: Idő kijelzési forma: 24 vagy 12 órás
1 db 40 mAh-s, 2,4 V-os NiMh akkucsomag, beépítve
Üzemi hőmérséklet: 0 ... 50 °C
Készenléti teljesítmény: 0,45 W
Súly: 202 g · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Heti időkapcsoló óra,Használati útmutató
| Típus | Digitális |
|---|---|
| Jellemzők | Időzítő funkció |
| Jellemzők | START/STOPP funkció |
| Jellemzők | Véletlen kapcsolás funkció |
| Kapcsolási ciklus | Heti program |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3680 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 16 |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Szín | Fehér |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 1 perc |
| Nyári-/Téli időátállás | analóg |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Mélység | 73 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 145 x 73 mm |
| Termék típus | Dugalj időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 582942 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1625525 |
| Súly | 256 g |
| Vonalkód | 4053199520114 |
2 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












egyszerű, gyors, rendszeres vásárlója vagyok az InShop-nak, ajánlom másoknak is.
K.B. –