RSL vezeték nélküli kézi távirányító, 12 csatornás, max. 30 m, Sygonix 1574787
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli kézi távirányító, 12 csatornás, max. 30 m, Sygonix 1574787RSL vezeték nélküli kézi távirányító, 12 csatornás, max. 30 m, Sygonix 1574787Csatornánként 12 vevő betanítható ráHatótáv max. 30 mHozzávaló távirán...
Termékazonosító: 726393
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
RSL vezeték nélküli kézi távirányító, 12 csatornás, max. 30 m, Sygonix 1574787
Csatornánként 12 vevő betanítható ráHatótáv max. 30 m
Hozzávaló távirányító az RSL vezeték nélküli kapcsolórendszerhez
Ez a távirányító az RSL vezeték nélküli kapcsoló rendszer összes dimmelhető és nem dimmelhető dugalját képes vezérelni. A távirányító csatornánként korlátlan számú képes kapcsolni, vagy dimmelni max. 30 m-es hatótávolságon belül.
Műszaki adatok:
2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Adatátvitel (Smart Home): vezeték nélküli · Alkalmazási terület: Beltér · Bázisállomás (Smart Home): Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez · Csatornák: 12 · Felhasználási terület (Smart Home): Világítás · Felhő kapcsolat (SmartHome): Alexa,Google Home · Frekvencia: 433 MHz · Jel folyásirány (dugó A, dugó B-re): unidirekcionális · Max. hatótáv (szabad területen): 30 m · Méret, magasság: 87 mm · Méret, mélység: 15 mm · Méret, szélesség: 35 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): Gyártóspecifikus · Sorozat: RSL · Súly: 27 g · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett
Szállítás tartalma:
Vezeték nélküli ávirányító · CR2032 elem · Használati útmutató.
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 12 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 30 m |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Súly | 27 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 35 x 87 x 15 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Távirányító |
| Termékazonosító | 726393 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1574787 |
| Súly | 95 g |
| Vonalkód | 4016139292878 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.