SWG 680 154 881 80 Tűzoltó karabiner acél 8 x 80 mm (H x Sz) 80 mm x 8 mm
Gyártó: SWG
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SWG 680 154 881 80 Tűzoltóság horog Acél 8 x 80 mm (H x Sz) 80 mm x 8 mmTűzoltóság horog Acél 8 x 80 mmJellemzők: Sokrétű alkalmazási lehetőségek · Ideális a láncok gyors összekapcsolásához és felosztásához. Termékazonosító: 860574 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
Acél 8 x 80 mm (H x Sz) 80 mm x 8 mm
Tűzoltóság horog
Acél 8 x 80 mm
Jellemzők:
Sokrétű alkalmazási lehetőségek · Ideális a láncok gyors összekapcsolásához és felosztásához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Acél · Anyagjellemző: Galvanikusan cinkezett · DIN szabvány: DIN 5299-C · Méret, hossz: 80 mm · Méret, szélesség: 8 mm · Szín: Ezüst · Tartalom: 2 db · Tartóerő (max.): 230 kg · Termék típus: Tűzoltó karabiner horog · Vitorla Ø: 10 mm
Szállítás tartalma:
2x tűzoltósági horog 8 x 80 mm-es buborékfóliában.
Figyelem:
Ne használja a biztonság szempontjából fontos alkalmazásokhoz (zuhanásvédelem stb.)!
| Vitorla Ø | 10 mm |
|---|---|
| Tartalom | 2 db |
| Méret | (H x Sz) 80 mm x 8 mm |
| Szín | Ezüst |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 8 mm |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Galvanikusan cinkezett |
| Tartóerő (max.) | 230 kg |
| DIN szabvány | DIN 5299-C |
| Termék típus | Tűzoltó karabiner horog |
| Termékazonosító | 860574 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SWG |
| Cikkszám | 1606929 |
| Súly | 130 g |
| Vonalkód | 4009155755175 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.