SWG 680 154 851 80 Tűzoltó karabiner horganyzott acél (H x Sz) 50 mm x 5 mm
Gyártó: SWG
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SWG 680 154 851 80 Tűzoltóság horog Acél, galvanikusan horganyozott (H x Sz) 50 mm x 5 mmTűzoltóság horog Acél, galvanikusan horganyozottJellemzők: Sokrétű alkalmazási lehetőségek · Ideális a láncok gyors összekapc...
Termékazonosító: 860573
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
Acél, galvanikusan horganyozott (H x Sz) 50 mm x 5 mm
Tűzoltóság horog
Acél, galvanikusan horganyozott
Jellemzők:
Sokrétű alkalmazási lehetőségek · Ideális a láncok gyors összekapcsolásához és felosztásához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Acél · Anyagjellemző: Galvanikusan cinkezett · DIN szabvány: DIN 5299-C · Méret, hossz: 50 mm · Méret, szélesség: 5 mm · Szín: Ezüst · Tartalom: 3 db · Tartóerő (max.): 100 kg · Termék típus: Tűzoltó karabiner horog · Vitorla Ø: 8 mm
Szállítás tartalma:
3x tűzoltóság 5 x 50 mm-es rögzítőhorog buborékfóliában.
Figyelem:
Ne használja a biztonság szempontjából fontos alkalmazásokhoz (zuhanásvédelem stb.)!
| Vitorla Ø | 8 mm |
|---|---|
| Tartalom | 3 db |
| Méret | (H x Sz) 50 mm x 5 mm |
| Szín | Ezüst |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 5 mm |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Galvanikusan cinkezett |
| Tartóerő (max.) | 100 kg |
| DIN szabvány | DIN 5299-C |
| Termék típus | Tűzoltó karabiner horog |
| Termékazonosító | 860573 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SWG |
| Cikkszám | 1606928 |
| Súly | 49 g |
| Vonalkód | 4009155754642 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.