Mérés- és szabályozástechnika
Enda Hőmérséklet érzékelő K10-TC-J-40x8x8-2M Érzékelő típus J Mérési tartomány, hőmérséklet-50 - 400 °C Vezetékhossz 2 m
Gyártó: Suran Enda
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Enda Hőmérséklet érzékelő K10-TC-J-40x8x8-2M Érzékelő típus J Mérési tartomány, hőmérséklet-50 - 400 °C Vezetékhossz 2 m
Termékazonosító: 7673
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Érzékelő | Fe-CuNi "J" típusú |
|---|---|
| Gyártói szám | K10-TC-J-40x8x8-2m |
| Gyártói szám | K10-TC-J-40x8x8-2m |
| Hőmérséklet mérési tartomány | -50 ... 400 °C |
| Érzékelő típus | J |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | 400 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -50 °C |
| Érzékelő hossza | 40 mm |
| Kábelhossz | 2 m |
| Hőmérséklet | -50...+400 °C |
| Termék típus | Hőmérséklet érzékelő |
| Termékazonosító | 7673 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Suran Enda |
| Cikkszám | 198429 |
| Súly | 52 g |
| Vonalkód | 2050000075124 |
Itt megtalálja a Jumo, Phoenix Contact, Suran Enda, Emko és WAGO márkák széles választékát mérő- és szabályozástechnikai eszközökből. A kínálatban PID hőmérséklet szabályozó modulok, hőmérséklet mérőátalakítók, valamint a legkülönfélébb szenzorok és vezérlők találhatók. Válasszon ki a megfelelő eszközt az automatizált rendszerekhez, ipari berendezésekhez és egyéb alkalmazásokhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.