Enda Hőmérséklet érzékelő K1-TC-J-6x60-2M Érzékelő típus J Mérési tartomány, hőmérséklet-50 - 400 °C Vezetékhossz 2 m ÉrzékelőØ 6 mm
Gyártó: Suran Enda
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Enda Hőmérséklet érzékelő K1-TC-J-6x60-2M Érzékelő típus J Mérési tartomány, hőmérséklet-50 - 400 °C Vezetékhossz 2 m ÉrzékelőØ 6 mm
Termékazonosító: 7653
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Érzékelő | Fe-CuNi "J" típusú |
|---|---|
| ÉrzékelőØ | 6 mm |
| Gyártói szám | K1-TC-J-6x60-2m |
| Gyártói szám | K1-TC-J-6x60-2m |
| Hőmérséklet mérési tartomány | -50 ... 400 °C |
| Érzékelő típus | J |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | 400 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -50 °C |
| Érzékelő hossza | 60 mm |
| Kábelhossz | 2 m |
| Hőmérséklet | -50...+400 °C |
| Termék típus | Hőmérséklet érzékelő |
| Termékazonosító | 7653 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Suran Enda |
| Cikkszám | 198377 |
| Súly | 58 g |
| Vonalkód | 2050000075049 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.