Napelem-technikai tartozékok
Phaesun 103708 Hídvezeték 1 x 25 mm² 129 A Kábelhossz 0.4 m
Gyártó: Sunline
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phaesun 103708 Hídvezeték 1 x 25 mm² 129 A Kábelhossz 0.4 m
Termékazonosító: 137701
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
| Kábelhossz | 40.00 cm |
|---|---|
| Ø | 1 x 25 mm² |
| Átmérő erenként | 25 mm² |
| Terhelési áram | 129 A |
| Erek | 1 |
| Keresztmetszet | 1x 25 mm² |
| Termék típus | Hídvezeték |
| Termékazonosító | 137701 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sunline |
| Cikkszám | 111317 |
| Súly | 171 g |
| Vonalkód | 4016138068825 |
Napelem rendszereinek hatékony működéséhez elengedhetetlenek az aprólékosan megválasztott napelem-technikai tartozékok. A kategóriánkban megtalálod a szükséges kábeleket, tartókat, töltésszabályozókat és más kiegészítőket a legkiválóbb márkákból, mint például a Phoenix Contact, Phaesun, LappKabel, Victron Energy és MultiContact. Válassz a kínálatunkból a megfelelő termékeket, hogy napelem rendszered tökéletesen működjön.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.