Phaesun 103838 25 A Elemkábel 2 x 6 mm² 25 A Kábelhossz 1.50 m
Gyártó: Sunline
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Phaesun 103838 25 A Elemkábel 2 x 6 mm² 25 A Kábelhossz 1.50 mAkkuvezeték, 25 AHossz: 1,5 mAkkumulátor kábel 2x 1,5 m.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: Erek száma: 2 · Ká...
Termékazonosító: 137601
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Akkuvezeték, 25 A
Hossz: 1,5 m
Akkumulátor kábel 2x 1,5 m.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Erek száma: 2 · Kábelhossz: 1.50 m · Terhelési áram: 25 A · Átmérő (pólus/ér): 6 mm²
| Kábelhossz | 1.50 m |
|---|---|
| Ø | 2 x 6 mm² |
| Átmérő erenként | 6 mm² |
| Terhelési áram | 25 A |
| Erek | 2 |
| Keresztmetszet | 2x 6 mm² |
| Termék típus | Elemkábel |
| Termékazonosító | 137601 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sunline |
| Cikkszám | 110346 |
| Súly | 482 g |
| Vonalkód | 4016138405538 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.