Forgatógomb 20/6 mm szürke
Gyártó: Strapubox
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műanyag gomb mutatóvalSzép kivitelű gomb, szorítós rögzítéssel. Speciális betéttel sima tengelyre is jól fel lehet erősíteni.Műszaki adatok: Alkalmas: 6 mm tengely Ø · Gyártói szám: 20/6 · Készülékgomb jellemzők: Mutatóval...
Termékazonosító: 42806
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 305 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
305 Ft
Szép kivitelű gomb, szorítós rögzítéssel. Speciális betéttel sima tengelyre is jól fel lehet erősíteni.
Műszaki adatok:
Alkalmas: 6 mm tengely Ø · Gyártói szám: 20/6 · Készülékgomb jellemzők: Mutatóval · Készülékgomb típus: Forgatógomb · Méret, magasság: 17 mm · Szín: Szürke · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 20 mm
| Jellemzők | Mutatóval |
|---|---|
| Tengelytartó | 6 mm |
| Magasság | 17 mm |
| Átmérő | 20 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 17 mm |
| Szín | Szürke |
| Alkalmas | 6 mm tengely Ø |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 20/6 |
| RoHS konform | Igen |
| Alkalmas | 6 mm tengely Ø |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 42806 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Strapubox |
| Cikkszám | 717630 |
| Súly | 3.4 g |
| Vonalkód | 2050000228728 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.