Forgatógomb 15/6 mm fekete
Gyártó: Strapubox
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műanyag gomb mutatóvalSzép kivitelű gomb, szorítós rögzítéssel. Speciális betéttel sima tengelyre is jól fel lehet erősíteni.Műszaki adatok: Alkalmas: 6 mm tengely Ø · Gyártói szám: 15/6 · Készülékgomb jellemzők: Mutatóval...
Termékazonosító: 42779
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 315 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
315 Ft
Szép kivitelű gomb, szorítós rögzítéssel. Speciális betéttel sima tengelyre is jól fel lehet erősíteni.
Műszaki adatok:
Alkalmas: 6 mm tengely Ø · Gyártói szám: 15/6 · Készülékgomb jellemzők: Mutatóval · Készülékgomb típus: Forgatógomb · Méret, magasság: 16 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 15 mm
| Jellemzők | Mutatóval |
|---|---|
| Tengelytartó | 6 mm |
| Magasság | 16 mm |
| Átmérő | 15 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 15 mm x 16 mm |
| Szín | Fekete |
| Alkalmas | 6 mm tengely Ø |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 15/6 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 42779 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Strapubox |
| Cikkszám | 717584 |
| Súly | 2.2 g |
| Vonalkód | 2050000228674 |
3 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.