Forgatógomb 12/4 mm kék
Gyártó: Strapubox
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műanyag gombok mutatóvalSzép kivitelű gomb, szorítós rögzítéssel. Speciális betéttel sima tengelyre is jól fel lehet erősíteni.Műszaki adatok: Alkalmas: 4 mm tengely Ø · Gyártói szám: 12/4 · Készülékgomb jellemzők: Mutatóva...
Termékazonosító: 42746
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 285 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
285 Ft
Szép kivitelű gomb, szorítós rögzítéssel. Speciális betéttel sima tengelyre is jól fel lehet erősíteni.
Műszaki adatok:
Alkalmas: 4 mm tengely Ø · Gyártói szám: 12/4 · Készülékgomb jellemzők: Mutatóval · Készülékgomb típus: Forgatógomb · Méret, magasság: 14 mm · Szín: Kék · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 4 mm · Átmérő: 12 mm
| Jellemzők | Mutatóval |
|---|---|
| Tengelytartó | 4 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Átmérő | 12 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 12 mm x 14 mm |
| Szín | Kék |
| Alkalmas | 4 mm tengely Ø |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 12/4 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 42746 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Strapubox |
| Cikkszám | 717525 |
| Súly | 1.2 g |
| Vonalkód | 2050000228629 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.