Asztali házak
Strapubox 1023 H 60 Pultos műszerdobozok 162 x 100 x 60 ABS Szürke 1 db
Gyártó: Strapubox
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Strapubox 1023 H 60 Pultos műszerdobozok 162 x 100 x 60 ABS Szürke 1 db
Termékazonosító: 869058
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Hossz | 162 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 162 x 100 x 60 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 1023 H 60 |
| Termék típus | Pultos műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869058 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Strapubox |
| Cikkszám | 524298 |
| Súly | 150 g |
| Vonalkód | 4016138086201 |
Az asztali házak kategóriánkban megtalálhatók a legkülönfélébb méretű és kialakítású műszerdobozok, melyek tökéletesen alkalmasak elektronikai berendezések elhelyezésére. Renowned márkák, mint a Bopla, TEKO, Retex, OKW és Rittal kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb megoldást. A választékban műanyag és fém házak is helyet kapnak, melyek különböző méretekben és színekben érhetők el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.