Strapubox MG 5 A Moduláris műszerdobozok ABS Szürke 1 db
Gyártó: Strapubox
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Modul házIdeális kisméretű panelek beépítésére.Jellemzők: Rögzíthető takarólemezzel.Műszaki adatok: Anyag: ABS · Gyártói szám: M-GEHAEUSE 55X28X51 M. DECKEL · Ház típus: Moduláris műszerdobozok · Méret, h...
Termékazonosító: 27519
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 535 Ft/db)
535 Ft
Ideális kisméretű panelek beépítésére.
Jellemzők:
Rögzíthető takarólemezzel.
Műszaki adatok:
Anyag: ABS · Gyártói szám: M-GEHAEUSE 55X28X51 M. DECKEL · Ház típus: Moduláris műszerdobozok · Méret, hossz: 55 mm · Méret, magasság: 28 mm · Méret, szélesség: 51 mm · Szín: Szürke · Tartalom: 1 db
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Hossz | 55 mm |
| Szélesség | 51 mm |
| Magasság | 28 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 55 x 51 x 28 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | MG 5 A |
| Anyag | ABS |
| Termék típus | Moduláris műszerdobozok |
| Termékazonosító | 27519 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Strapubox |
| Cikkszám | 522376 |
| Súly | 20.8 g |
| Vonalkód | 4016138107852 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.