Mikrokontrolleres alaplapok és készletek (MCU)
STMicroelectronics STM32VLDISCOVERY Kezdő készlet STM32VLDISCOVERY STM32 F1 Series
Gyártó: STMicroelectronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
STMicroelectronics STM32VLDISCOVERY Kezdő készlet STM32VLDISCOVERY STM32 F1 Series
Termékazonosító: 848977
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Termék típus | Kezdő készlet |
|---|---|
| Felépítés | 32-bit |
| Sorozat | STM32 F1 Series |
| Technológia | 32-bit MCU |
| Eszköz típus | Kezdő készlet |
| Üzemi feszültség (min.) | 3.3 V |
| Max. üzemi feszültség | 5 V |
| Termékazonosító | 848977 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | STMicroelectronics |
| Cikkszám | 1190561 |
| Súly | 50 g |
| Vonalkód | 2050002087606 |
A mikrokontrolleres alaplapok és készletek kategóriánkban megtalálhatók az elektronikai projektekhez szükséges eszközök, legyen szó LED-vezérlésről, érzékelők használatáról vagy programozható robotokról. Renowned márkák, mint a STMicroelectronics, Arduino AG, Adafruit, Allnet és Seeed Studio kínálatából választhatsz ki egyet, amely megfelel a projekted követelményeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.