Napelemes lámpák, kerti világítás
Steinel 671211 Xsolar GL-S Napelemes kültéri állólámpa mozgásjelzővel 1.2 W Semleges fehér Ezüst
Gyártó: Steinel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Steinel 671211 Xsolar GL-S Napelemes kültéri állólámpa mozgásjelzővel 1.2 W Semleges fehér Ezüst
Termékazonosító: 952769
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 142 990 Ft/db)
142 990 Ft
| Fényforrások száma | 6 |
|---|---|
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény fényforrásonként | 0.2 W |
| Teljesítmény | 1.2 W |
| Fényszín | 4000 K |
| Fényszín | Semleges fehér |
| Fényáram összesen | 150 lm |
| Vízszintes látószög | 140 ° |
| Észlelési szélesség, max. | 5 m |
| Beállítható világítási időtartam, min. | 10 mp |
| Beállítható világítási időtartam, max. | 30 mp |
| Jellemzők | Állítható magasságú |
| Jellemzők | Dönthető |
| Jellemzők | Alkonykapcsoló funkcióval |
| Forgási tartomány (max.) | 55 ° |
| Forgási tartomány, max. | 60 ° |
| Védelmi osztály | III |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szín | Ezüst |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag | Alumínium |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Akku | 1 db LiFePo (2500 mAh) |
| Mozgásjelző | Igen |
| Termék típus | Napelemes kültéri állólámpa mozgásjelzővel |
| Termékazonosító | 952769 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Steinel |
| Cikkszám | 1234644 |
| Súly | 4.069 kg |
Kültéri világításra vágyik? Napelemes lámpáinkkal éjszakai hangulatot varázsolhat otthonába! V-TAC, Megatron, Sygonix és Paulmann márkák széles választékából válogathat, legyen szó asztali lámpákról, dekorációs elemekről vagy mozgásérzékelős kültéri lámpákról. A napelemes technológia révén energiatakarékos és környezetbarát megoldást kínálunk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.