Napelemes lámpák, kerti világítás
Steinel XSolar L-S 671013 Napelemes spot mozgásjelzővel 1.2 W Semleges fehér Ezüst
Gyártó: Steinel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Steinel XSolar L-S 671013 Napelemes spot mozgásjelzővel 1.2 W Semleges fehér Ezüst
Termékazonosító: 952772
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 108 990 Ft/db)
108 990 Ft
| Akku | 1 db LiFePo (2500 mAh) |
|---|---|
| Fényforrások száma | 6 |
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény fényforrásonként | 0.2 W |
| Teljesítmény | 1.2 W |
| Fényszín | 4000 K |
| Fényszín | Semleges fehér |
| Fényáram összesen | 150 lm |
| Vízszintes látószög | 140 ° |
| Észlelési szélesség, max. | 8 m |
| Beállítható világítási időtartam, min. | 10 mp |
| Beállítható világítási időtartam, max. | 30 mp |
| Jellemzők | Dönthető |
| Jellemzők | Falra szerelhető |
| Jellemzők | Alkonykapcsoló funkcióval |
| Forgási tartomány (max.) | 55 ° |
| Forgási tartomány, max. | 60 ° |
| Szín | Ezüst |
| Anyag | Műanyag |
| Védelmi típus | IP44 |
| Védelmi osztály | III |
| Méret | (H x Sz x Ma) 18.65 x 18.9 x 29.8 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 29.8 cm |
| Hossz | 18.65 cm |
| Szélesség | 18.9 cm |
| Termék típus | Napelemes spot mozgásjelzővel |
| Termékazonosító | 952772 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Steinel |
| Cikkszám | 1234642 |
| Súly | 1.821 kg |
Kültéri világításra vágyik? Napelemes lámpáinkkal éjszakai hangulatot varázsolhat otthonába! V-TAC, Megatron, Sygonix és Paulmann márkák széles választékából válogathat, legyen szó asztali lámpákról, dekorációs elemekről vagy mozgásérzékelős kültéri lámpákról. A napelemes technológia révén energiatakarékos és környezetbarát megoldást kínálunk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.