Ragasztórudak
Steinel 006624 Ragasztópisztoly rúd 7 mm 150 mm Átlátszó 96 g 16 db
Gyártó: Steinel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Steinel 006624 Ragasztópisztoly rúd 7 mm 150 mm Átlátszó 96 g 16 db
Termékazonosító: 849037
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
| Átmérő | 7 mm |
|---|---|
| Hossz | 150 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 16 db |
| Súly | 96 g |
| Termék típus | Ragasztópisztoly rúd |
| Termékazonosító | 849037 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Steinel |
| Cikkszám | 1195138 |
| Súly | 119 g |
| Vonalkód | 4007841006624 |
Ragasztástechnikai munkákhoz elengedhetetlen eszközök: itt megtalálhatja a legelterjedtebb márkák ragasztórudait, mint például a Steinel, Bosch Accessories, TOOLCRAFT, Pattex és UHU. Az átlátszó ragasztórudak 11 mm átmérőjűek és különböző hosszúságban kaphatók, többek között a Pattex PTK6, PTK1 és PTK56 típusok. Válasszon a megfelelő ragasztórudak közül a feladatához, legyen az bútorasztalolás, kerámia javítás vagy bármi más.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.