Elektronikus terhelések
Statron 3224.1 Elektronikus terhelés 300 V/DC 13 A 2200 W
Gyártó: Statron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Statron 3224.1 Elektronikus terhelés 300 V/DC 13 A 2200 W
Termékazonosító: 969274
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 104 990 Ft/db)
1 104 990 Ft
| Gyártói szám | 3224.1 |
|---|---|
| Terhelési bemeneti áram (max.) | 13 A |
| Tartós csatlakozási teljesítmény (max.) | 2200 W |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 445 x 134 x 450 mm |
| Súly | 18 kg |
| Mélység | 450 mm |
| Magasság | 134 mm |
| Szélesség | 445 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Terhelés csatlakozás | Csavaros szorító (elöl) |
| Tartós csatlakozási teljesítmény (min.) | 0 W |
| Terhelés-bemeneti áram (min.) | 0 A |
| Bemeneti terhelési áram (max.) | 300 V/DC |
| Terhelés bemeneti feszültség (min.) | 1 V/DC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Termék típus | Elektronikus terhelés |
| Termékazonosító | 969274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Statron |
| Cikkszám | 512905 |
| Súly | 21.44 kg |
Az elektronikus terhelések a laboratóriumi mérések elengedhetetlen eszközei, amelyek lehetővé teszik az áramkörök és berendezések teljesítményének vizsgálatát. A Statron, Rigol és Joy-it márkák széles választéka biztosít egy elektronikus terhelést minden igénynek, legyen szó 75 V/DC 50 A 400 W kapacitású modellekről vagy a DL3021A típusú 150 V/DC 40 A 200 W-os kivitelről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.