Mikro forrasztópáka, tűpáka 12V/8W Stannol Micro
Gyártó: Stannol
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mikro forrasztópáka (tűpáka), 12 V12 V/8 WEz a mikro forrasztópáka a legfinomabb munkákhoz használható: modellezés, javítás az autóban, rádió-, video-, TV készülékek, számítógép stb. Kis méretével bármilyen kis helyen használható....
Termékazonosító: 53164
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
12 V/8 W
Ez a mikro forrasztópáka a legfinomabb munkákhoz használható: modellezés, javítás az autóban, rádió-, video-, TV készülékek, számítógép stb. Kis méretével bármilyen kis helyen használható.
Műszaki adatok:
Forrasztóhegy típus: Hegyes forma · Forrasztópáka típus: Tűpáka · Hőmérséklet (max.): +425 °C · Teljesítmény (max.): 8 W · További műszaki adatok: Pákahegy hőmérséklet 425 °C · kábel hossza: 1200 mm (nyitott kábelvég) · Üzemi feszültség: 12 V
| Hőmérséklet (max.) | +425 °C |
|---|---|
| Forrasztóhegy típus | Hegyes forma |
| Teljesítmény (max.) | 8 W |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Teljesítmény | 8 W |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Termék típus | Tűpáka |
| Termékazonosító | 53164 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Stannol |
| Cikkszám | 830283 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4006062034300 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.