Kiforrasztó huzal 1,5 mm/1,5 m
Gyártó: Stannol
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kiforrasztó huzalNormál esetben nem szükséges utántisztítás"NoClean" kiforrasztó huzal a forrasztás gyors és biztos eltávolításához. Normál esetben az utólagos tisztítás nélkülözhető, a forrasztás gyorsan eltávolítható, csökken a kifo...
Termékazonosító: 49769
Mennyiségi egység: 1,5 m / db (Egységár: 1 326.67 Ft/m)
1 990 Ft
Normál esetben nem szükséges utántisztítás
"NoClean" kiforrasztó huzal a forrasztás gyors és biztos eltávolításához. Normál esetben az utólagos tisztítás nélkülözhető, a forrasztás gyorsan eltávolítható, csökken a kiforrasztási idő és meggátolja az építőelemek túlmelegedését.
Műszaki adatok:
Forrasztóón típus: Kiforrasztó huzal · Méret, hossz: 1.5 m · Méret, szélesség: 1.5 mm
| Szélesség | 1.5 mm |
|---|---|
| Hossz | 1.5 m |
| Termék típus | Kiforrasztó huzal |
| Termékazonosító | 49769 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Stannol |
| Cikkszám | 812066 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 4006062700526 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.