Forrasztóhuzal, ólommentes forrasztó ón Sn99,3Cu0,7 1,5mm Stannol HS10 2510
Gyártó: Stannol
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forrasztóhuzal, ólommentes, HS10 2510 Sn99,3Cu0,7Folyasztószer töltésű forrasztóhuzalOlvadáspont: kb. 227°CÖtvözet: Sn99,3Cu0,7Ez kedvező árú, folyasztószer töltésű forrasztóhuzal olvadáspontja kb. 227°C. Az ólommentes ötvözet...
Termékazonosító: 49539
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 490 Ft/db)
5 490 Ft
Folyasztószer töltésű forrasztóhuzal
Olvadáspont: kb. 227°C
Ötvözet: Sn99,3Cu0,7
Ez kedvező árú, folyasztószer töltésű forrasztóhuzal olvadáspontja kb. 227°C. Az ólommentes ötvözet áramköri kártyákon végzett műveletekhez igen előnyös. A forrasztóhuzal egy orsóra van feltekercselve.
Gyakori kérdések - válaszok:
Folyasztószer, gyanta van benne? - Igen, gyanta van ebben a forrasztó ónban.
Műszaki adatok:
Biztonsági tudnivalók / EUH: EUH 208: -t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki. · Forrasztóón típus: Forrasztóón, ólommentes · Huzal átmérő: 1.5 mm · Kivitel (forrasztóón): Tekercs · Súly: 100 g · Ötvözet: Sn99Cu1
| Súly | 100 g |
|---|---|
| Biztonsági tudnivalók / EUH | EUH 208: -t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki. |
| Ötvözet | Sn99.3Cu0.7 |
| Kivitel | Tekercs |
| Huzal átmérő | 1.5 mm |
| Termék típus | Forrasztóón, ólommentes |
| Termékazonosító | 49539 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Stannol |
| Cikkszám | 811084 |
| Súly | 110 g |
| Vonalkód | 4006062319117 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.