Hangszóró kábelek
Sommer Cable 600-0254-01 Videókábel 1 x 0.08 mm² Zöld méteráru
Gyártó: Sommer Cable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sommer Cable 600-0254-01 Videókábel 1 x 0.08 mm² Zöld méteráru
Termékazonosító: 870172
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
| Erek száma | 1 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 0.08 mm² |
| Keresztmetszet | 1 x 0.08 mm² |
| Jellemzők | Árnyékolt |
| Külső Ø | 2.70 mm |
| Szín | Zöld |
| Tartalom | méteráru |
| Max. AWG | 28 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Igen |
| Gyártói szám | 600-0254-01 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Vezeték felépítés | 7 x 0.12 mm |
| Csillapítás | (100 m / 20 ° C-on): 5 MHz: 4,3 dB10 MHz: 6,2 dB50 MHz: 15 dB100 MHz: 21,5 dB1500 MHz: 85,3 dB3000 MHz: 83,1 dB |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | SC-MONOMAX |
| Termék típus | Videókábel |
| Termékazonosító | 870172 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sommer Cable |
| Cikkszám | 609875 |
| Súly | 11.2 g |
| Vonalkód | 2050001138019 |
A minőségi hangszóró kábel kiválasztása kulcsfontosságú a zene élvezéséhez és a professzionális audiorendszerek működéséhez. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Sommer Cable, Oehlbach, Cordial és TRU COMPONENTS kábeljei, melyek garantálják a tiszta hangátvitelt és megbízható teljesítményt. Válasszon Speakon, XLR vagy más típusú kábeleket, különböző hosszúságban és keresztmetszetben, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.