Hangszóró kábelek
Sommer Cable 320-0101 Hangszer vezeték 1 x 2 x 0.25 mm² Fekete méteráru
Gyártó: Sommer Cable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sommer Cable 320-0101 Hangszer vezeték 1 x 2 x 0.25 mm² Fekete méteráru
Termékazonosító: 870157
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 0.25 mm² |
| Keresztmetszet | 1 x 2 x 0.25 mm² |
| Jellemzők | Árnyékolt |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Jellemzők | OFC vezeték |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Külső Ø | 9.2 mm |
| Szélesség | 9.2 mm |
| Magasság | 4.8 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | méteráru |
| Max. AWG | 24 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Igen |
| Gyártói szám | 320-0101 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Vezeték felépítés | 32 x 0.10 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | SC-ONYX 2025 MKII |
| Csavart érpár (1. rész) | Igen |
| Termék típus | Hangszer vezeték |
| Termékazonosító | 870157 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sommer Cable |
| Cikkszám | 609652 |
| Súly | 44 g |
| Vonalkód | 2050001137913 |
A minőségi hangszóró kábel kiválasztása kulcsfontosságú a zene élvezéséhez és a professzionális audiorendszerek működéséhez. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Sommer Cable, Oehlbach, Cordial és TRU COMPONENTS kábeljei, melyek garantálják a tiszta hangátvitelt és megbízható teljesítményt. Válasszon Speakon, XLR vagy más típusú kábeleket, különböző hosszúságban és keresztmetszetben, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.