Hangszóró kábelek
Sommer Cable 425-0050 Hangszóró kábel 2 x 2.50 mm² Fehér méteráru
Gyártó: Sommer Cable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sommer Cable 425-0050 Hangszóró kábel 2 x 2.50 mm² Fehér méteráru
Termékazonosító: 870062
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 390 Ft/db)
3 390 Ft
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 2.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 2.50 mm² |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Külső Ø | 7.80 mm |
| Szín | Fehér |
| Tartalom | méteráru |
| Max. AWG | 13 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 425-0050 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Vezeték felépítés | 140 x 0.15 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | MERIDIAN |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 870062 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sommer Cable |
| Cikkszám | 605482 |
| Súly | 96 g |
| Vonalkód | 2050001310545 |
A minőségi hangszóró kábel kiválasztása kulcsfontosságú a zene élvezéséhez és a professzionális audiorendszerek működéséhez. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Sommer Cable, Oehlbach, Cordial és TRU COMPONENTS kábeljei, melyek garantálják a tiszta hangátvitelt és megbízható teljesítményt. Válasszon Speakon, XLR vagy más típusú kábeleket, különböző hosszúságban és keresztmetszetben, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.