Napelemes háromfedeles repülőgép
Gyártó: Sol Expert
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Napelemes háromfedeles repülőgépValósághű napelemes modellMinőségi napelem8 éves kortólRészlethű, szép háromfedeles modell, melyben egyesül a a repülési elegancia és a legmodernebb napelemes technika. A fa részek nyírfa lemezb...
Termékazonosító: 7036
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 290 Ft/db)
3 290 Ft
Valósághű napelemes modell
Minőségi napelem
8 éves kortól
Részlethű, szép háromfedeles modell, melyben egyesül a a repülési elegancia és a legmodernebb napelemes technika. A fa részek nyírfa lemezből precíz lézerezéssel készültek, és garantálják az egyszerű szerelést. A 18 cm hosszal és 14 cm fesztávval a háromfedeles egy igazi látványosság. Ha elegendő fény jut a napelemes cellára, a propeller forogni kezd, és úgy tűnik, hogy a háromfedelű mindjárt felemelkedik. 8 éves kor felett ajánlott.
Műszaki adatok:
Korosztály: 8 éves kortól · Méret, hossz: 18 cm · Méret, szélesség: 14 cm · Típus: Napelemes repülő
Figyelem:
3 éves kor alatt, az apró alkatrészeket könnyen lenyelhetik, fulladást okozhat.
| Korosztály | 8 éves kortól |
|---|---|
| Hossz | 18 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Méret | (H x Sz) 18 cm x 14 cm |
| Termék típus | Napelemes repülő |
| Termékazonosító | 7036 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sol Expert |
| Cikkszám | 190964 |
| Súly | 118 g |
| Vonalkód | 4037373402809 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.