Sol Expert 40009 40009 Napelemes szélmalom
Gyártó: Sol Expert
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Napelemes szélmalomRészlethű építőkészletLézerrel kivágott alkatrészekMinőségi napelemIgen hatásos, szép építőkészlet jó áron! Ha elég fény esik a napelemre, a napelemes szélmalom vitorlái forogni kezdenek. Pompás modell az ab...
Termékazonosító: 7020
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
Részlethű építőkészlet
Lézerrel kivágott alkatrészek
Minőségi napelem
Igen hatásos, szép építőkészlet jó áron! Ha elég fény esik a napelemre, a napelemes szélmalom vitorlái forogni kezdenek. Pompás modell az ablakpárkányra vagy más napos helyre. Lézerrel kivágott alkatrészekkel könnyen összeállítható.
Műszaki adatok:
Korosztály: 8 éves kortól · Méret, magasság: 22 cm · Méret, szélesség: 21 cm
Figyelem:
3 éves kor alatt, az apró alkatrészeket könnyen lenyelhetik, fulladást okozhat.
| Korosztály | 8 éves kortól |
|---|---|
| Magasság | 22 cm |
| Hossz | 10 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 10 x 21 x 22 cm |
| Termék típus | Napelemes szélmalom |
| Termékazonosító | 7020 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sol Expert |
| Cikkszám | 190923 |
| Súly | 205 g |
| Vonalkód | 4037373400096 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.