Sol Expert Napelemes pók
Gyártó: Sol Expert
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Napelemes pókA napfényből nyeri a szükséges energiátVolna kedve egyszer valakit úgy alaposan megijeszteni? Erre a napelemes pók az igazán megfelelő. Mihelyt napfény éri a napelemet, a pók remegni kezd és máris félelmet keltve ide-oda...
Termékazonosító: 6903
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
A napfényből nyeri a szükséges energiát
Volna kedve egyszer valakit úgy alaposan megijeszteni? Erre a napelemes pók az igazán megfelelő. Mihelyt napfény éri a napelemet, a pók remegni kezd és máris félelmet keltve ide-oda mászkálni kezd a környéken. A napelemes pók megtévesztően hasonlít a valódira, és ezzel egy tökéletes szerkentyű minden partihoz.
Műszaki adatok:
Korosztály: 8 éves kortól · Méret, hossz: 80 mm · Méret, magasság: 20 mm · Méret, szélesség: 60 mm · Típus: Napelemes pók
Figyelem:
Gyermekeknek 3 éves kor alatt nem ajánlott, mert a kis alkatrészeket lenyelhetik!
| Korosztály | 8 éves kortól |
|---|---|
| Magasság | 20 mm |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 80 x 60 x 20 mm |
| Termék típus | Napelemes pók |
| Termékazonosító | 6903 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sol Expert |
| Cikkszám | 190515 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4037373222254 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.