Sebtapaszok, adagolók
Söhngen 1012036 14 cm x 13 cm
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 1012036 14 cm x 13 cm
Termékazonosító: 873458
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 14 cm x 13 cm |
| Hossz | 14 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Termékazonosító | 873458 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893051 |
| Súly | 182 g |
| Vonalkód | 4250108810186 |
A sebtapaszok és adagolók kategóriánkban megtalálhatja a legfontosabb munkavédelmi eszközöket a forrasztástechnika területén. Söhngen, PLUM, 3M és CEDERROTH márkák széles választékából válogathat sebkötöző utántöltőkkel, sebtapasz adagolókkal, valamint klasszikus sebtapaszokkal. A HANSAPLAST CLASSIC STANDARD és az ALUDERM®-ALUPLAST RAGTAPASZ ADAGOLÓ termékek csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.