Sebtapaszok, adagolók
Söhngen 1012035 13 cm x 8 cm
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 1012035 13 cm x 8 cm
Termékazonosító: 873457
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 13 cm x 8 cm |
| Hossz | 13 cm |
| Szélesség | 8 cm |
| Termékazonosító | 873457 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893050 |
| Súly | 81 g |
| Vonalkód | 4250108810179 |
A sebtapaszok és adagolók kategóriánkban megtalálhatja a legfontosabb munkavédelmi eszközöket a forrasztástechnika területén. Söhngen, PLUM, 3M és CEDERROTH márkák széles választékából válogathat sebkötöző utántöltőkkel, sebtapasz adagolókkal, valamint klasszikus sebtapaszokkal. A HANSAPLAST CLASSIC STANDARD és az ALUDERM®-ALUPLAST RAGTAPASZ ADAGOLÓ termékek csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.