Pihenő ágyak, takarók
Söhngen 0706002 Thermo gyakorló matrac
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 0706002 Thermo gyakorló matrac
Termékazonosító: 873694
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
| Méret | (H x Sz) 190 cm x 120 cm |
|---|---|
| Hossz | 190 cm |
| Szélesség | 120 cm |
| Termékazonosító | 873694 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893044 |
| Súly | 1.555 kg |
| Vonalkód | 4250108812043 |
A pihenő ágyak és takarók kategóriánkban megtalálhatja a munkavédelemhez szükséges kiegészítőket, amelyek segítenek a fáradtság kiküszöbölésében és a komfortérzet javításában. A Söhngen márkájú termékek széles választéka biztosít Önnek minőségi pihenést a munka közben. A Thermo ülőpárnák, gyakorló matracok és egyéb kiegészítők garantálják a megfelelő támaszt és védelmet a munkavégzés során.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.