Pihenő ágyak, takarók
Söhngen 0706001
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 0706001
Termékazonosító: 873443
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Méret | (H x Sz) 190 cm x 65 cm |
|---|---|
| Hossz | 190 cm |
| Szélesség | 65 cm |
| Termékazonosító | 873443 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893042 |
| Súly | 851 g |
| Vonalkód | 4250108812029 |
A pihenő ágyak és takarók kategóriánkban megtalálhatja a munkavédelemhez szükséges kiegészítőket, amelyek segítenek a fáradtság kiküszöbölésében és a komfortérzet javításában. A Söhngen márkájú termékek széles választéka biztosít Önnek minőségi pihenést a munka közben. A Thermo ülőpárnák, gyakorló matracok és egyéb kiegészítők garantálják a megfelelő támaszt és védelmet a munkavégzés során.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.