Söhngen 0706003 Thermo ülőpárna
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 0706003 #####Thermo-Sitzkissen APOLLO-THERMO üléspárna 35 x 45 cmUniverzális alkalmazási lehetőségekszigetelőHőmegőrző és melegítő hatásMindig belülről és kívülről megfelelő - ahol másoknak állniuk kell, kényel...
Termékazonosító: 873442
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
APOLLO-THERMO üléspárna 35 x 45 cm
Univerzális alkalmazási lehetőségek
szigetelő
Hőmegőrző és melegítő hatás
Mindig belülről és kívülről megfelelő - ahol másoknak állniuk kell, kényelmesen melegülhet az APOLLOTHERMO-val: száraz, meleg és védett, függetlenül attól, hogy nedves és hűvös a felület. Univerzális alkalmazások, ideálisak a stadionban és minden kültéri rendezvényen.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Az APOLLO-THERMO szigetelő · Hőmegőrző és melegítő hatás · Nedvességálló · Ülés / fekvő oldal nagy vákuum alumínium réteggel · Tárolja és tükrözi a testhőt ·Légpárnás betét a nedvesség és a talajhűtés ellen · Nedvességálló film alsó része.
Technical specifications:
Méret, hossz: 45 cm · Méret, szélesség: 35 cm
| Méret | (H x Sz) 45 cm x 35 cm |
|---|---|
| Hossz | 45 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Termékazonosító | 873442 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893041 |
| Súly | 78 g |
| Vonalkód | 4250108812012 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.