Söhngen 1009070 Cederroth gipsz adagoló, beleértve 893026 + 893027
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 1009070 Cederroth gipsz adagoló, beleértve 893026 + 893027 Cederroth gipsz adagoló, beleértve 893026 + 893027Kihúzva az egyik gipszfelület készen áll a ragasztásra, és azt azonnal fel kell használni. Kicserélés és újratöltés c...
Termékazonosító: 878283
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
Cederroth gipsz adagoló, beleértve 893026 + 893027
Kihúzva az egyik gipszfelület készen áll a ragasztásra, és azt azonnal fel kell használni. Kicserélés és újratöltés csak speciális kulccsal. Alapkészülékekkel (Refi ll 893026 és 893027) töltött adagoló, beleértve a speciális kulcsot.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
First Aid kit features: Fali tartóval · Méret, hossz: 220 mm · Méret, magasság: 52 mm · Méret, szélesség: 115 mm · Szín: Zöld
Package contents:
Töltse fel újra 89326 = 40 gipszcsíkot - elasztikus - 24 darab (7,2 x 1,9 cm) - 16 darab (7,2 x 2,5 cm) · refi
Note:
A Salvequick instant tapaszok nincsenek egyenként lezárva, hanem külön-külön adagoló dobozban vannak. A tapasz eltávolításakor a tapasz alsó felén található védőfólia leválik. A felső felét kézzel távolítják el. Ezért különös gondot kell fordítani a sebek higiéniájára és fertőtlenítésére.
| Méret | (H x Sz x Ma) 220 x 115 x 52 mm |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Magasság | 52 mm |
| Hossz | 220 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Jellemzők | Fali tartóval |
| Termék típus | Sebtapasz adagoló |
| Termékazonosító | 878283 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893024 |
| Súly | 263 g |
| Vonalkód | 7310614907002 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.