Sebtapaszok, adagolók
Söhngen 0701001 SIRIUS Mentő takaró (H x Sz) 210 cm x 160 cm 1 db
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 0701001 SIRIUS Mentő takaró (H x Sz) 210 cm x 160 cm 1 db
Termékazonosító: 872977
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 210 cm x 160 cm |
| Hossz | 210 cm |
| Szélesség | 160 cm |
| Termék típus | Mentőtakaró |
| Termékazonosító | 872977 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 831442 |
| Súly | 64 g |
| Vonalkód | 4250108801306 |
A sebtapaszok és adagolók kategóriánkban megtalálhatja a legfontosabb munkavédelmi eszközöket a forrasztástechnika területén. Söhngen, PLUM, 3M és CEDERROTH márkák széles választékából válogathat sebkötöző utántöltőkkel, sebtapasz adagolókkal, valamint klasszikus sebtapaszokkal. A HANSAPLAST CLASSIC STANDARD és az ALUDERM®-ALUPLAST RAGTAPASZ ADAGOLÓ termékek csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.