Egészségügyi termékek
Söhngen Hányózsák Soda papír 2010204 1 db
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen Hányózsák Soda papír 2010204 1 db
Termékazonosító: 848689
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 215 Ft/db)
215 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 12 x 23 x 8 cm |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Anyag | Soda papír |
| Tartalom | 1 db |
| Mélység | 8 cm |
| Magasság | 23 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| Termék típus | Hányózsák |
| Termékazonosító | 848689 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 1070982 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 4250108804086 |
Kertészkedés és szabadtéri tevékenységek öröme gyakran járhat kullancsok és szúnyogok veszélyével. A Gardigo, 3iX és Söhngen márkák termékeivel védheted magad és szeretteidet ezektől a kellemetlenségektől. Kullancskiszedő csipeszeinkkel egyszerűen eltávolíthatod a kullancsokat, míg szúnyogriasztóink segítenek megelőzni a harapásokat. Válogasd meg az egészségügyi termékeink közül és élvezd a szabad levegőt biztonságban!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.