Kábelteszterek | Vezetékvizsgálók
Kábel mérő készülék 226001 Softing LanMaster 26 Hálózat
Gyártó: Softing
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kábel mérő készülék 226001 Softing LanMaster 26 Hálózat
Termékazonosító: 929010
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 103 990 Ft/db)
103 990 Ft
| Optikai kijelző | Igen |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 33 x 36 x 173 mm |
| Súly | 114 g |
| Magasság | 173 mm |
| Hossz | 33 mm |
| Szélesség | 36 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LED-es |
| Funkciók | Folytonosság |
| Funkciók | Megszakítás |
| Mérőhüvely | RJ45 alj |
| Tartomány | Hálózat |
| Gyártói szám | LanMaster 26 |
| Termék típus | Kábel mérő készülék |
| Termékazonosító | 929010 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Softing |
| Cikkszám | 1300103 |
| Súly | 395 g |
A kábelteszterekkel és vezetékvizsgálókkal könnyedén ellenőrizheti az elektromos kábelek integritását. A Fluke Networks, Voltcraft, Softing, Trend Networks és IDEAL Networks márkák széles választéka biztosít egy megfelelő eszközt minden igényhez. Koax kábel teszteléstől a LAN hálózati kábel tesztelésen át, BNC csatlakozókhoz való vezetékvizsgálatig – megtalálhatja a megfelelő eszközt a szakadásvizsgálattól kezdve az áramköri hibák felderítéséig.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.