Mérőcsipesz fekete, SKS Hirschmann AK 2 S
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Laborcsipesz, AK 2 S4 mmErőteljes kivitel törhetetlen teljeskörű szigeteléssel, befogás 9,5 mm Ø-ig, vékonyhuzal felülettel, alkalmas Ø 4 mm banándugókhoz, és csavaros csatlakozásra 1,5 mm huzalátmérőig. Névleges feszültség 60 V/DC. N...
Termékazonosító: 45831
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
4 mm
Erőteljes kivitel törhetetlen teljeskörű szigeteléssel, befogás 9,5 mm Ø-ig, vékonyhuzal felülettel, alkalmas Ø 4 mm banándugókhoz, és csavaros csatlakozásra 1,5 mm huzalátmérőig. Névleges feszültség 60 V/DC. Névleges áram 25 A.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Csavaros csatlakozó,Dugaszoló csatlakozó, 4 mm · Csatlakozó típus: Krokodilcsipesz · Csíptetési tartomány (max.): 9.5 mm · Gyártói szám: AK 2 S · Hüvely Ø: 4 mm · Méret, hossz: 78.5 mm · Névleges feszültség: 60 V/DC · Névleges áram: 25 A · Szigetelés: Teljesen szigetelt · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 25 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 25 A |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 78.5 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Csatlakozó | Dugaszoló csatlakozó, 4 mm |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Gyártói szám | 932146100 |
| Gyártói szám | AK 2 S |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Csíptetési tartomány (max.) | 9.5 mm |
| Csatlakozó | Csavaros-/dugaszolós csatlakozó |
| Hüvely Ø | 4 mm |
| Termék típus | Krokodilcsipesz |
| Termékazonosító | 45831 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 735426 |
| Súly | 14.3 g |
| Vonalkód | 4250260205011 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.