Banándugó 2mm/6A piros
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Miniatűr dugók, MST 32 mmMűszaki adatok: Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Miniatűr banándugó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: MST 3 · Kivitel: Dugó · Névleges áram: 6 A · Szigetelés: Részl...
Termékazonosító: 44398
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 415 Ft/db)
415 Ft
2 mm
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Miniatűr banándugó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: MST 3 · Kivitel: Dugó · Névleges áram: 6 A · Szigetelés: Részlegesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Piros · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Anyaga: sárgaréz dugó kemény ezüstözéssel, lépésálló lágy PVC burkolattal. · Tű átmérő: 2 mm · Érintkezőanyag: sárgaréz nikkelezve
| Névleges áram | 6 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6 A |
| Gyártói szám | 973509101 |
| Gyártói szám | MST 3 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Piros |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Anyag | Dugó: nikkelezett sárgaréz/hüvely: lépésálló puha PVC. |
| Kivitel | Csatlakozódugó |
| Tű átmérő | 2 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Átmenő ellenállás | <Max/> 6 mΩ |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Névleges áram | <Max/> 6 A |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Miniatűr banándugó |
| Termékazonosító | 44398 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 731412 |
| Súly | 1.9 g |
| Vonalkód | 4002044217655 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.